KIEROWNIK DS. DOSTARCZANIA USŁUG II

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Tryb pracy
Hybrydowa
Znajomość języka
angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 24 000 zł

Opis

Numer:
StPr/24/5774

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 24 000 PLN

Zakres obowiązków:
Zarządza pracownikami rozlokowanymi w różnych zespołach i koordynacja ich pracy; zarządza procesem dostarczania usług do Klientów; radzi sobie skomplikowanymi kwestiami z obszaru inżynierii oprogramowania zapewniając, że projekt, kod oraz ogólne rozwiązanie zastosowane spełnia wymogi jakości; jest odpowiedzialny za jakość dostarczanych do klienta usług od strony produkcji oprogramowania; odpowiedzialny za przygotowanie oraz wdrożenie kolejnego projektu dla danego Klienta; prezentuje postawę proaktywną i zapewnia najwyższą jakość procesu dostarczania usług do klienta.

Miejsce pracy:
Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Pracodawca:
kontakt przez PUP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Programowanie
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów/kwestii z obszaru IT – oraz dostarczanie rozwiązań w sposób czasowy i zgodny z wymogami jakości, umiejętności z obszaru zarządzania projektami, zwłaszcza projektami w obszarze projektów informatycznych, strategicznych z punktu w widzenia biznesu wykształcenie wyższe z programowania, min. 10 lat doświadczenia na stanowisku związanym z inżynierią oprogramowania w firmie IT, zarządzania kilkoma zespołami równolegle, koordynując działania poszczególnych zespołów, umiejętność zarządzaniu dużym zespołem, umiejętność negocjowania. Aktualna wiedza z zakresu projektowania rozwiązań z obszaru inżynierii oprogramowania i wdrażania rozwiązań oraz ichrozmieszczenia w projekcie. Umiejętność negocjowania.

Inne wymagania:
umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów/kwestii z obszaru IT – oraz dostarczanie rozwiązań w sposób czasowy i zgodny z wymogami jakości, umiejętności z obszaru zarządzania projektami, zwłaszcza projektami w obszarze projektów informatycznych, strategicznych z punktu w widzenia biznesu wykształcenie wyższe z programowania, min. 10 lat doświadczenia na stanowisku związanym z inżynierią oprogramowania w firmie IT, zarządzania kilkoma zespołami równolegle, koordynując działania poszczególnych zespołów, umiejętność zarządzaniu dużym zespołem, umiejętność negocjowania. Aktualna wiedza z zakresu projektowania rozwiązań z obszaru inżynierii oprogramowania i wdrażania rozwiązań oraz ichrozmieszczenia w projekcie. Umiejętność negocjowania.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Kinga Kowaliszyn

Nr telefonu:
126868143

Wymagane dokumenty:
skierowanie p. 103a
Dodano: 18.10.2024, 17:47
ID ogłoszenia: 50439