KIEROWNIK DZIAŁU ŻYWIENIA

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 5 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1827

Zakres obowiązków:
Kierowanie działem żywienia w ośrodku rehabilitacyjno-wypoczynkowym. Wymagane 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierownika żywienia. Mile widziana umiejętność prowadzenia dokumentacji HACCP. Praca w Krynicy-Zdroju w godz. 7.00-15.00. Kontakt tel. 888622345

Miejsce pracy: Kazimierza Pułaskiego 71/1, 33-380 Krynica-Zdrój, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie
Pracodawca: 1. CENTRUM WYPOCZYNKU I REHABILITACJI AGNIESZKA TOMASZEWSKA-OSTROWSKA 2. LOTA GROUP AGNIESZKA TOMASZEWSKA-OSTROWSKA
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne
  • bardzo dobra obsługa komputera
  • wymagane 3 letnie doświadczenie; mile widziana umiejętność prowadzenia dokumentacji HACCP

Inne wymagania:
wymagane 3 letnie doświadczenie; mile widziana umiejętność prowadzenia dokumentacji HACCP

Osoba do kontaktu:
Małgorzata Karcz

Nr telefonu:
888622345

Wymagane dokumenty:
CV, św. pracy

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 000 PLN
brutto

Źródło: CBOP

Dodano: 13.10.2024, 01:07
ID ogłoszenia: 25631