KIEROWNIK PROJEKTU

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 9 000 PLN

Opis

Numer: StPr/jokr/24/1077

Zakres obowiązków:
1. Organizacja procesu realizacji robót budowlanych, organizacja prac budowlanych na budowie.
2. Reprezentacja wykonawcy przed inwestorem.
3. Pozyskiwanie podwykonawców, kontraktacja poprzez sporządzanie treści zamówień / umowy na udostępnionych wzorach poprzez określenie zakresu robót do realizacji z dokumentacji kosztorysowej / projektowej, rozliczanie podwykonawców / sporządzanie protokołów przerobowych.
4. Rozliczanie wykonanych robót z przedstawicielem inwestora.
5. Sporządzanie harmonogramów robót, harmonogramów rzeczowo finansowych.
6. Współpraca z kierownikiem budowy, kierownikiem robót, inspektorem nadzoru, przełożonym.
7. Prowadzenie korespondencji.
Zakres obowiązków wykonywany pod asystą i nadzorem kierownika budowy.

Miejsce pracy: Unii Europejskiej 10, 32-602 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie
Pracodawca: PROGALBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
  • Prawo jazdy kat. B, arkusz kalkulacyjny Exel, AutoCAD - poziom zaawansowany
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym / inżynier budownictwa, doświadczenie zawodowe - min. 2 lata, znajomość branży budowlanej, przepisów BHP, umiejętność wykonywania kosztorysu podwykonawczego, zamiennego, dodatkowe na podstawie ofertowego na potrzeby prowadzonego kontraktu - bardzo dobra obsługa programu Bimestimate, umiejętność tworzenia prostych rys. w programie AutoCad jako propozycji zamniennych do PB - bardzo dobra znajomość programu typu AutoCad, tworzenie hrf, protokołów przerobu, zestawień na potreby realizacja kontraktu - bardzo dobra znajomość programu Excel, umiejętność redagowania pism, prawo jazdy kat. B, wysokoa kultura osobista, komunikatywność, dyspozycyjność, mile widziane uprawnienia. Miejsce wykonywania pracy: powiat oświęcimski. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 7:00 do 15:00. Dodatkowe informacje: - samochód firmowy lub własny z rozliczeniem za przejeżdżone kilometry; - zaplecze biurowe na budowie, komputer, internet.

Inne wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym / inżynier budownictwa, doświadczenie zawodowe - min. 2 lata, znajomość branży budowlanej, przepisów BHP, umiejętność wykonywania kosztorysu podwykonawczego, zamiennego, dodatkowe na podstawie ofertowego na potrzeby prowadzonego kontraktu - bardzo dobra obsługa programu Bimestimate, umiejętność tworzenia prostych rys. w programie AutoCad jako propozycji zamniennych do PB - bardzo dobra znajomość programu typu AutoCad, tworzenie hrf, protokołów przerobu, zestawień na potreby realizacja kontraktu - bardzo dobra znajomość programu Excel, umiejętność redagowania pism, prawo jazdy kat. B, wysokoa kultura osobista, komunikatywność, dyspozycyjność, mile widziane uprawnienia. Miejsce wykonywania pracy: powiat oświęcimski. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 7:00 do 15:00. Dodatkowe informacje: - samochód firmowy lub własny z rozliczeniem za przejeżdżone kilometry; - zaplecze biurowe na budowie, komputer, internet.

Nr telefonu:
608 454 005

[email protected]

kontakt z pracodawcą osobisty - Oświęcim, ul. Unii Europejskiej 10, telefoniczny - 608 454 005 lub mailowy - [email protected]

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 9 000 PLN
Dodano: 12.10.2024, 22:50
ID ogłoszenia: 25436