KIEROWNIK ZESPOŁU DS. KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA

Gdański Urząd Pracy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/8982

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
dokładna informacja odnośnie wynagrodzenia będzie podana podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pracodawca oferuje: pracę w stabilnej instytucji sektora finansów publicznych, wynagrodzenie zgodnie z tabelą miesięczną stawek do wynagrodzenia zasadniczego pracowników OHP załącznik do rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 11 kwietnia 2024 r (Dz.U. poz.569), dodatek stażowy, dodatkowe wynagrodzenie roczne, możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych, dofinansowywanie do wypoczynku pracownika oraz do zorganizowanego wypoczynku dziecka, świadczenia rzeczowe lub pieniężne z okazji świąt.

Zakres obowiązków:
Kierowanie pracą Zespołu ds. Kształcenia i Wychowania, którego jest się bezpośrednim przełożonym. Odpowiedzialność za przydzielanie zadań pracownikom Zespołu, nadzorowanie wykonywanej pracy i rozliczanie z jej efektów. Koordynowanie działań opiekuńczo-wychowawczych jednostek Pomorskiej WK OHP. Odpowiedzialność za nadzór nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji w jednostkach opiekuńczo-wychowawczych Pomorskiej WK OHP oraz za sporządzanie strategii i koncepcji działań Pomorskiej WK OHP w zakresie opiekuńczo -wychowawczym. Branie udziału w kontrolach prowadzonych w jednostkach w zakresie działania Zespołu. Współpraca z innymi instytucjami zajmującymi się problematyką zapobiegania wykluczeniu społecznemu młodzieży oraz kształceniem i wychowaniem.
Odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji z zakresu swojej działalności zgodnie z Instrukcją Kancelaryjną OHP. Przygotowywanie dokumentacji do archiwizacji zgodnie z regulacjami przyjętymi w Pomorskiej WK OHP. Branie czynnego udziału w imprezach organizowanych przez jednostki Pomorskiej WK OHP na poziomie wojewódzkim. Przetwarzanie danych osobowych na podstawie otrzymanego stosownego upoważnienia. Sprawowanie nadzoru nad przebiegiem procesu kształcenia i wychowania uczestników w jednostkach opiekuńczo-wychowawczych. Udzielanie wytycznych do opracowania planów dydaktyczno-wychowawczych obowiązujących w Hufcach Pracy i Ośrodkach Szkolenia i Wychowania. Współpraca z kadrą jednostek opiekuńczo -wychowawczych w zakresie ustalania formy pracy pedagogicznej, resocjalizacyjnej i opiekuńczej w toku procesu wychowawczego uczestników OHP. Współpraca i pomoc kadrze jednostek opiekuńczo- wychowawczych w rozwiązywaniu problemów wychowawczych z młodzieżą niedostosowaną społecznie i wymagającą szczególnej opieki. Inspirowanie kadry jednostek opiekuńczo -wychowawczych do organizowania i przeprowadzania imprez oświatowo- kulturalnych i sportowych dedykowanych uczestnikom OHP. Informowanie o aktualnych możliwościach dokształcania się kadry pedagogicznej jednostek opiekuńczo - wychowawczych w oparciu o propozycje instytucji zajmujących się podnoszeniem kwalifikacji nauczycielskich. Prowadzenie i organizacja szkoleń metodycznych dla kadry opiekuńczo-wychowawczej zatrudnionej w Pomorskiej WK OHP. Opracowywanie programów edukacyjnych, profilaktycznych i resocjalizacyjnych. Określanie wytycznych i kontrola realizacji zadań wynikających z wdrożenia centralnych i wojewódzkich programów edukacyjnych opracowanych przez kadrę opiekuńczo- wychowawczą. Inspirowanie kadry opiekuńczo-wychowawczej do opracowywania autorskich programów edukacyjnych. Ścisła współpraca w zakresie rozwoju zawodowego uczestników i absolwentów OHP z Zespołem ds. Rozwoju Zawodowego i Refundacji w biurze komendy PWK OHP.
Koordynowanie działań w zakresie przygotowania wniosków o utworzenie lub przekształcenie jednostek opiekuńczo-wychowawczych PWK OHP. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:45-15:45.

Miejsce pracy:
Grunwaldzka 56, 80-241 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Pracodawca:
Pomorska Wojewódzka Komenda OHP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • wykształcenie wyższe, 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, praktyczna znajomość pakietu MS Office, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, dokładność, systematyczność, umiejętność pracy pod presją czasu. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Inne wymagania:
wykształcenie wyższe, 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, praktyczna znajomość pakietu MS Office, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, dokładność, systematyczność, umiejętność pracy pod presją czasu. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Nr telefonu:
58 301 79 16

[email protected]

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Dodano: 16.10.2024, 19:39
ID ogłoszenia: 34995