KONSERWATOR

KONSERWATOR

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
2 150 - 2 150 PLN

Opis

Zakres obowiązków:
Naprawa i utrzymanie w należytym stanie technicznym urządzeń stanowiących wyposażenie jednostki, wykonywanie prac malarskich, konserwacja i obsługa urządzeń prądotwórczych, utrzymanie w należytym stanie instalacji CO i sanitarnej, zapewnienie aktualizacji wyposażenia p.poż., realizacja sezonowych prac porządkowych (koszenie przycinanie krzewów, grabienie, odśnieżanie), dyspozycyjność w zakresie niezbędnego usunięcia awarii technicznych poza godzinami urzędowania.
Praca w godz.: 6.00-14.00. 1/2 etatu.
Oferta dostępna w sali B, D, F.
Kontakt z pracodawcą telefoniczny w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną - 47 871 29 65.

Miejsce pracy: Traugutta, 50-529 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Pracodawca: Komenda Miejska Policji we Wrocławiu
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • zawód: Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
  • Prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie: co najmniej zasadnicze zawodowe, staż pracy: bez znaczenia, świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji o napięciu do 1 kV, prawo jazdy kat. B, niekaralność, sprawność fizyczna, brak przeciwwskazań do podnoszenia ciężarów powyżej 3 kg, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów, mile widziana znajomość obsługi komputera w zakresie programu MS Office

Inne wymagania:
wykształcenie: co najmniej zasadnicze zawodowe, staż pracy: bez znaczenia, świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji o napięciu do 1 kV, prawo jazdy kat. B, niekaralność, sprawność fizyczna, brak przeciwwskazań do podnoszenia ciężarów powyżej 3 kg, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów, mile widziana znajomość obsługi komputera w zakresie programu MS Office

Nr telefonu:
47 871-29-65

cv - kontakt telefoniczny w celu umówienia na rozmowę kwalifikacyjną.

Preferowane formy kontaktu: telefon

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 2 150 do 2 150 PLN
Wynagrodzenie zasadnicze zawodowe + dodatek za wysługę lat od 5% do 20% miesięcznie

Źródło: CBOP

Dodano: 10.10.2024, 10:42
ID ogłoszenia: 19795