KONSERWATOR

KONSERWATOR

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/2208

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
Wynagrodzenie najniższa krajowa plus dodatki.

Zakres obowiązków:
przeglądy techniczne we współpracy z Kierownikiem Administracyjnym,
dbanie o bezpieczny stan sieci elektrycznej,
dbanie o sprawność instalacji wodno-kanalizacyjnej w ramach możliwości technicznych,
dozór nad instalacją grzewczą i czuwanie nad jej sprawnością,
wykonywanie bieżących prac remontowych w pomieszczeniach i na terenach zewnętrznych,
utrzymanie porządku w pomieszczeniach gospodarczych oraz wokół budynków, w tym dbanie o tereny zielone oraz odśnieżanie w okresie zimowym,
obsługa elektronarzędzi, prowadzenie ich ewidencji i dbanie o stan techniczny powierzonych narzędzi i urządzeń,
zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w zabezpieczeniu technicznym Kierownikowi Administracyjnemu,
pomoc przy realizacji bieżącej działalności szkoły.
Umowa na czas określony do końca lipca 2025 z możliwością przedłużenia.

Miejsce pracy:
Zygmunta Augusta 8, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Pracodawca:
Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Słupsku

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektryki, hydrauliki, ślusarstwa oraz prac budowlanych Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i urządzeń Sumienność, odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków Mile widziane uprawnienia SEP

Inne wymagania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektryki, hydrauliki, ślusarstwa oraz prac budowlanych Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i urządzeń Sumienność, odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków Mile widziane uprawnienia SEP

Osoba do kontaktu:
Marzena Burczyk

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: e-mail
Dodano: 16.10.2024, 19:20
ID ogłoszenia: 34650