To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Zielona Góra
KONSERWATOR URZĄDZEŃ

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane

Opis

Numer: StPr/24/1222

Zakres obowiązków:
- wykonywanie prac gospodarczych, porządkowych, remontowych i budowlanych na terenach i obiektach Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Zielonej Górze z wykorzystaniem sprzętu gospodarczego oraz specjalistycznego,
- wykonywanie prac związanych z utrzymaniem zieleni w tym obsługa kosiarki spalinowej, kosiarki żyłkowej, pilarki itp.,
- wykonywanie innych poleceń przełożonych w ramach zakresu czynności,
- dbanie o powierzone mienie.

Miejsce pracy: Jasna 10, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie
Pracodawca: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • - wykształcenie zawodowe mile widziane średnie, - doświadczenie w pracy na stanowisku konserwatora urządzeń tzw. "złota rączka" min. 1 rok, - prawo jazdy kat. B mile widziane, - umiejętność pracy w zespole, - umiejętność planowania i organizacji pracy, - komunikatywność, odpowiedzialność, dokładność, dyspozycyjność, obowiązkowość, - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni praw publicznych, - niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Inne wymagania:
- wykształcenie zawodowe mile widziane średnie, - doświadczenie w pracy na stanowisku konserwatora urządzeń tzw. "złota rączka" min. 1 rok, - prawo jazdy kat. B mile widziane, - umiejętność pracy w zespole, - umiejętność planowania i organizacji pracy, - komunikatywność, odpowiedzialność, dokładność, dyspozycyjność, obowiązkowość, - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni praw publicznych, - niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Nr telefonu:
68 325 46 71-75

[email protected]

CV, list motywacyjny, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, kserokopia dokumentów potwierdzających spełnianie wymagań niezbędnych w zakresie wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego / stażu pracy.

Preferowane formy kontaktu: telefon

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
Wynagrodzenie 4300 zł brutto + dodatki, umowa o pracę na okres próbny/czas określony, 1 zmiana 7-15

Źródło: CBOP

Dodano: 11.10.2024, 23:20
ID ogłoszenia: 23322