KONTROLER FINANSOWY

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
6 000 - 7 000 zł

Opis

Numer:
StPr/24/1747

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 000 do 7 000 PLN
w zależności od kwalifikacji

Zakres obowiązków:
Wykonywanie podstawowych zadań księgowych i obsługa dokumentów finansowych, Przygotowywanie deklaracji podatkowych i innych niezbędnych ewidencji, Tworzenie raportów finansowych i zestawień dla kierownictwa, Zarządzanie dokumentacją księgową i jej archiwizacja, Współpraca z zespołem księgowym, Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i prawnym, Komunikacja z klientami i instytucjami zewnętrznymi, Tworzenie sprawozdań finansowych, Weryfikacja dokumentów.

Miejsce pracy:
14-260 Grabowo 115, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Pracodawca:
Eneris GRABPLAST Sp. z o.o.

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe
  • Wymagania: Doświadczenie w księgowości, Znajomość prawa podatkowego i bilansowego, Umiejętność obsługi programów księgowych, Znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel, Precyzja i skrupulatność w pracy, Umiejętność pracy w zespole i dobre umiejętności komunikacyjne, Znajomość języka angielskiego będzie atutem, Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych, Zaangażowanie i odpowiedzialność. Kontakt tel: 508 103 855 - Wojdat Justyna

Inne wymagania:
Wymagania: Doświadczenie w księgowości, Znajomość prawa podatkowego i bilansowego, Umiejętność obsługi programów księgowych, Znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel, Precyzja i skrupulatność w pracy, Umiejętność pracy w zespole i dobre umiejętności komunikacyjne, Znajomość języka angielskiego będzie atutem, Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych, Zaangażowanie i odpowiedzialność. Kontakt tel: 508 103 855 - Wojdat Justyna

Osoba do kontaktu:
Justyna Wojdat

Nr telefonu:
508 103 855

Wymagane dokumenty:
cv

Preferowane formy kontaktu: telefon
Dodano: 18.10.2024, 10:47
ID ogłoszenia: 48867