KOORDYNATOR DS. TERMOMODERNIZACJI I MONTAŻU

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 5 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1335

Zakres obowiązków:
Zarządzanie zespołem monterów. Umowa o pracę na okres próbny na 3 miesiące z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 7:00-17:00 na pełny etat (godziny pracy do ustalenia). Wymagrodzenie brutto: 5000,00 zł + premia. CV przesłać na adres e-mail: [email protected]

Miejsce pracy: Krakowska 28, 34-124 Klecza Dolna, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
Pracodawca: MCE MAŁOPOLSKIE CENTRUM EKOLOGICZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Wykształcenie nie jest istotne, wymagane doświadczenie w zawodzie, prawo jazdy kat. B., umiejętność zarządzania zespołem i znajomość przepisów budowlanych.

Inne wymagania:
Wykształcenie nie jest istotne, wymagane doświadczenie w zawodzie, prawo jazdy kat. B., umiejętność zarządzania zespołem i znajomość przepisów budowlanych.

Osoba do kontaktu:
Monika Pieczara-Ćwięk

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 000 PLN
+ premia

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 22:50
ID ogłoszenia: 25429