KOSZTORYSANT BUDOWLANY (O)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 5 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/3569

Zakres obowiązków:
- analizowanie dokumentacji projektowej,
- ustalanie i uzgadnianie danych technicznych, technologicznych, organizacyjnych nieokreślonych w dokumentacji projektowej, a mających wpływ na wysokość ponoszonych kosztów przy realizacji robót budowlanych,
- ustalanie nakładów rzeczowych zużycia czynników produkcji,
- określanie wysokości kosztów pośrednich,
- kalkulację zysku w wartości robót budowlanych,
- sporządzanie kosztorysów ofertowych, wykonawczych i podwykonawczych
- sporządzanie kosztorysów i harmonogramów wszelkiego rodzaju robót budowlanych, instalacyjnych, remontowych i innych,
- wykonywanie kosztorysów budowlanych przy pomocy komputerowych systemów kosztorysowania,
- wystawianie protokołów odbioru i rozliczanie wykonanych prac budowlanych

Miejsce pracy: Okrężna 4, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Budowlane "IMBUD" Jerzy i Jarosław Gajdosz Sp. J.
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Umiejętność pracy w zespole, Obsługi programu ZUZIA
  • Wymagania: wykształcenie wyższe (mile widziane budowlane), doświadczenie min. 1 rok, obsługa programu ZUZIA, umiejętność pracy w zespole, może być osoba z orzeczeniem o st. niepełnosprawności. Praca w Tarnowie od pon. - pt. w godz. 7.00-15.00. Wynagrodzenie: od 5 000 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: Przedsiębiorstwo Budowlane "IMBUD" Jerzy i Jarosław Gajdosz Sp. Jawna, ul. Okrężna 4, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 668 019 341, CV należy przesyłać na adres e-mail: [email protected]

Inne wymagania:
Wymagania: wykształcenie wyższe (mile widziane budowlane), doświadczenie min. 1 rok, obsługa programu ZUZIA, umiejętność pracy w zespole, może być osoba z orzeczeniem o st. niepełnosprawności. Praca w Tarnowie od pon. - pt. w godz. 7.00-15.00. Wynagrodzenie: od 5 000 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: Przedsiębiorstwo Budowlane "IMBUD" Jerzy i Jarosław Gajdosz Sp. Jawna, ul. Okrężna 4, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 668 019 341, CV należy przesyłać na adres e-mail: [email protected]

Osoba do kontaktu:
Monika Kasprzyk

Nr telefonu:
668 019 341

[email protected]

Wymagane dokumenty:
skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 000 PLN
do uzgodnienia

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 18:20
ID ogłoszenia: 25024