KSIĘGOWA (KSIĘGI RACHUNKOWE)

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 5 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0748

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 000 PLN
wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą, uzależnione od posiadanych kwalifikacji

Zakres obowiązków:
Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi; sprawdzanie poprawności dokumentów od strony rachunkowo podatkowej;
sporządzanie deklaracji podatkowych wymaganych przepisami prawa podatkowego (CIT, PIT, JPK, VAT-UE); prowadzenie rejestrów VAT sprzedaży i zakupu oraz kalkulacji CIT;
sporządzań sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat); sporządzanie sprawozdań statystycznych (GUS); prowadzenie rejestru środków trwałych;
kontakt z klientami; kontakt z US i innymi instytucjami;

Miejsce pracy:
EMANUELA WALOSZKA 20, 41-106 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Pracodawca:
FIRMA "KABO" - DORADCA PODATKOWY BOGDAN KAMIŃSKI

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: finanse / rachunkowość
  • zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 5)
  • Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice
  • Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych (minimum 5 lat); znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych; znajomość programu Symfonia oraz Płatnik; dokładność i sumienność; umiejętność pracy w zespole; bardzo dobra organizacja czasu pracy;

Inne wymagania:
Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych (minimum 5 lat); znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych; znajomość programu Symfonia oraz Płatnik; dokładność i sumienność; umiejętność pracy w zespole; bardzo dobra organizacja czasu pracy;

Osoba do kontaktu:
Bogdan Kamiński

Nr telefonu:
736 315 658

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - Kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie, Termin: pon.-pt., Godziny : 08.00-16.00
Dodano: 16.10.2024, 20:31
ID ogłoszenia: 36077