To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka Wrocław

KUCHARZ

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Twój zakres obowiązków

Przygotowanie miejsca pracy i produktów, gotowanie, utrzymania czystości na stanowisku pracy. Umowa o pracę na czas określony (z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony), na cały etat od 01.10.2024 r. Praca w godz. 7:00-15:00 Oferty można składać w w sekretariacie, za pomocą tradycyjnej poczty oraz mailowo. Nabór na stanowisko kucharza w Szkole Podstawowej nr 82 we Wrocławiu. w terminie do 20.09.2024 roku w sekretariacie szkoły lub pocztą na adres: Szkoła Podstawowa nr 82, 53-206 Wrocław, ul. Blacharska 13 Mail: [email protected] O wyborze na stanowisko kandydat zostanie powiadomiony telefonicznie. Oferta dostępna w sali G
  • Polski

Opis

Zakres obowiązków:
Przygotowanie miejsca pracy i produktów, gotowanie, utrzymania czystości na stanowisku pracy.
Umowa o pracę na czas określony (z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony), na cały etat od 01.10.2024 r.
Praca w godz. 7:00-15:00
Oferty można składać w w sekretariacie, za pomocą tradycyjnej poczty oraz mailowo.
Nabór na stanowisko kucharza w Szkole Podstawowej nr 82 we Wrocławiu.
w terminie do 20.09.2024 roku w sekretariacie szkoły lub pocztą na adres:
Szkoła Podstawowa nr 82, 53-206 Wrocław, ul. Blacharska 13
Mail: [email protected]
O wyborze na stanowisko kandydat zostanie powiadomiony telefonicznie.
Oferta dostępna w sali G

Miejsce pracy: Blacharska 13, 50-555 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Pracodawca: Szkoła Podstawowa nr 82 im. Budowniczych Wrocławia
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca stała

Wymagania:
  • wykształcenie: zasadnicze branżowe
  • Wymagania niezbędne: Wykształcenie: min. zawodowe o profilu gastronomicznym. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych. Niekaralność. Staż pracy 3 lata. Wymagania dodatkowe: Łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Komunikatywność. Dyspozycyjność. Komunikatywność, dokładność, sumienność
Dodano: 04.09.2024, 14:21
ID ogłoszenia: 13828