KUCHARZ (O)

KUCHARZ (O)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/3444

Zakres obowiązków:
kucharz

Miejsce pracy: Krakowska 9, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Pracodawca: Hotel ,,Bristol" Tadeusz Nosek
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • zawód: Kucharz*
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • Wymagania: doświadczenie na oferowanym stanowisku, aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne, wykształcenie bez znaczenia, pracodawca zapewnia wdrożenie w miejscu pracy. Praca w Tarnowie od pon. do niedz. w godz.: 11.00-23.00, co drugi dzień, w równoważnym czasie pracy. Wynagrodzenie: od 4300 zł brutto w zależności od umiejętności. Kontakt: Hotel ,,Bristol" Tadeusz Nosek; 33-100 Tarnów, ul. Krakowska 9; wcześniejszy kontakt tel.: 604 224 796.

Inne wymagania:
Wymagania: doświadczenie na oferowanym stanowisku, aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne, wykształcenie bez znaczenia, pracodawca zapewnia wdrożenie w miejscu pracy. Praca w Tarnowie od pon. do niedz. w godz.: 11.00-23.00, co drugi dzień, w równoważnym czasie pracy. Wynagrodzenie: od 4300 zł brutto w zależności od umiejętności. Kontakt: Hotel ,,Bristol" Tadeusz Nosek; 33-100 Tarnów, ul. Krakowska 9; wcześniejszy kontakt tel.: 604 224 796.

Osoba do kontaktu:
Urszula Nosek

Nr telefonu:
604 224 796

Wymagane dokumenty:
skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
w zależności od umiejętności

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 23:07
ID ogłoszenia: 25452