LAKIERNIK PROSZKOWY

Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Znajomość języka
niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 2 592 EUR

Opis

Numer: 10000-1196874246-S

Zakres obowiązków:
Do Twoich zadań należy:
- ustawianie, uruchomienie i obsługa systemu piaskowania;
- praca zgode ze specyfikacjami, dokumentacją zamówienia oraz rysunkami;
- kontrola działania urządzeń i ocena jakości piaskowania;
- obróbka powierzchniowa róznych elementów stalowych i metalowych przy użyciu środków ściernych;
- prace przygotowywacze i czynności związane z malowaniem;
- sprawdzenie i ocena powłok końcowych;
- odrdzewianie, szlifowanie i otłuszczenie powierzchni;
- zabezpieczenie powierzchni nieprzeznaczonych do malowania.

Miejsce pracy: Frederik-Ipsen-Str. 5, 15926 Luckau, Niemcy
Pracodawca: WOLFFKRAN Werk Brandenburg GmbH
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca stała

Wymagania konieczne:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • - co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1) - prawo jazdy kat B. jest pożądane - ukończone szkolenie zawodowe jako lakiernik proszkowy/budowlany lub inne podobne - doświadczenie zawodowe jako lakiernik proszkowy/budowlany lub inne podobne - (opcjonalnie) uprawnienia na wózki widłowe i/lub uprawnienia na suwnice pomostowe i bramowe - podstawowa wiedza nt. obróbki i uszlachetnianie powierzchni - podstawowa wiedza nt. technologii powlekania. - wysoki poziom zaangażowania, umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnego myślenia i działania

Inne wymagania:
- co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1) - prawo jazdy kat B. jest pożądane - ukończone szkolenie zawodowe jako lakiernik proszkowy/budowlany lub inne podobne - doświadczenie zawodowe jako lakiernik proszkowy/budowlany lub inne podobne - (opcjonalnie) uprawnienia na wózki widłowe i/lub uprawnienia na suwnice pomostowe i bramowe - podstawowa wiedza nt. obróbki i uszlachetnianie powierzchni - podstawowa wiedza nt. technologii powlekania. - wysoki poziom zaangażowania, umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnego myślenia i działania

Wymagane dokumenty:
CV, certyfikaty

W formie pisemnej E-mailem Za pośrednictwem strony internetowej pracodawcy

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 2 592 EUR

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 04:20
ID ogłoszenia: 23760