LAMINATOR/SPECJALISTA DO SPRAW TWORZYW SZTUCZNYCH

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 30 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer: StPr/24/1043

Zakres obowiązków:
Nakładanie laminatów i obróbka różnych tworzyw sztucznych metodami ręcznymi i maszynowymi.
Przygotowanie i cięcie materiałów zgodnie z wymaganiami technicznymi. Kontrola jakości wykonanych elementów oraz przestrzeganie norm bezpieczeństwa. Dbałość o utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nakładanie i obróbkę zaawansowanych laminatów oraz tworzyw sztucznych takich jak PFA, PP, PE, PTFE, PVC.

Miejsce pracy: Austriacka 13, 97-410 Rogowiec, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie
Pracodawca: REMA TIP TOP SERVICE Sp. z o.o.
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe
  • doświadczenie na danym stanowisku pracy (wymagany staż - lata: 2)
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia jako laminator, preferowane doświadczenie z tworzywami sztucznymi wymienionymi w ogłoszeniu. Znajomość technik laminacji oraz zdolności manualne. Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu. Mile widziana znajomość języków obcych.

Inne wymagania:
Co najmniej 2 lata doświadczenia jako laminator, preferowane doświadczenie z tworzywami sztucznymi wymienionymi w ogłoszeniu. Znajomość technik laminacji oraz zdolności manualne. Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu. Mile widziana znajomość języków obcych.

Osoba do kontaktu:
Katarzyna Kiwior

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV należy wysyłać na adres e-mail: [email protected]

Preferowane formy kontaktu: e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 30 PLN
praca w godz. 7-15

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 07:10
ID ogłoszenia: 24018