LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Znajomość języka
angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
50 - 100 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer: StPr/24/1360

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 50 do 100 PLN
Od 50,00 zł brutto/h do 100,00 zł brutto/h

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym z języka angielskiego w szkole językowej GREAT ESL. Umowa zlecenie - 6 miesięcy. Praca od poniedziałku do piątku, 8 godzin tygodniowo ( 2-3 godziny dziennie). Godzina rozpoczęcia pracy - 15:00. Miejsce wykonywanie pracy: Centrum Wczesnej Edukacji - Siewierz - Jeziorna.
Wysokośc wynagrodzenia w zalezności od kwalifikacji - od 50,00 zł brutto /h do 100,00 zł brutto/h.

Miejsce pracy:
Dzikiej Wiśni 4, 42-470 Siewierz, powiat: będziński, woj: śląskie

Pracodawca:
SOURCING CREATIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
8

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Wykształcenie kandydatów minimum średnie. Preferowane posiadanie uprawnien pedagogicznych lub w trakcie kształcenia. Znajomość języka angileskiego na poziomie B2. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Entuzjastyczne nastawienie do pracy, kreatywność.

Inne wymagania:
Wykształcenie kandydatów minimum średnie. Preferowane posiadanie uprawnien pedagogicznych lub w trakcie kształcenia. Znajomość języka angileskiego na poziomie B2. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Entuzjastyczne nastawienie do pracy, kreatywność.

Nr telefonu:
698 932 936

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - Pierwszy kontakt telefoniczny: 698 932 936 w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej, dokumenty apliacyjne można przesyłać na adres: [email protected] Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w Siewierzu Jeziornej na ulicy Dzikiej Wiśni 4
Dodano: 16.10.2024, 21:20
ID ogłoszenia: 37002