LISTONOSZ PACZKOWY

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
4 300 - 4 300 PLN

Opis

Zakres obowiązków:
- prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony, prowadzenie dokumentacji pojazdu i dbałość o jego stan techniczny,
- załadunek i rozładunek przesyłek pocztowych (praca związana z dźwiganiem),
- przewóz ładunków pocztowych pomiędzy oddziałami PP, opróżnianie skrzynek pocztowych
- doręczanie i odbiór korespondencji w firmach i instytucjach,
- sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanych zadań,
- odpowiedzialność za powierzone przesyłki i środek transportu oraz dbanie o pozytywny wizerunek PP,
- obsługa aplikacji zainstalowanych na smartfonie oraz obsługa terminala płatniczego.
Umowa o pracę na okres próbny - 4 osoby, umowa o pracę w zastępstwie - 1 osoba.
Oferta dostępna w sali H, F.
Kontakt kandydatów z pracodawcą:
Dokument CV wraz z informacją o stanowisku pracy bardzo proszę nadsyłać w formie elektronicznej na adres: [email protected]

Miejsce pracy: Tarnogajska 11-13, 50-580 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Pracodawca: "POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA"
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: podstawowe
  • zawód: Kurier
  • Prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie: podstawowe, staż pracy: nie jest wymagany, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, umiejętność-specjalność: gotowość do pracy fizycznej związanej z dźwiganiem, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi urządzeń mobilnych, znajomość topografii obsługiwanego obszaru

Inne wymagania:
wykształcenie: podstawowe, staż pracy: nie jest wymagany, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, umiejętność-specjalność: gotowość do pracy fizycznej związanej z dźwiganiem, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi urządzeń mobilnych, znajomość topografii obsługiwanego obszaru

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 do 4 300 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 10.10.2024, 10:10
ID ogłoszenia: 19684