LOGOPEDA/NEUROLOGOPEDA

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 500 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1448

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 500 PLN

Zakres obowiązków:
Diagnozowanie zaburzeń mowy i języka
Planowanie i prowadzenie terapii logopedycznej
Dostosowanie terapii do specjalnych potrzeb edukacyjnych dzieci
Wsparcie i edukacja rodziców oraz opiekunów
Współpraca z innymi specjalistami oraz skrupulatne prowadzenie dokumentacji.

Umowa o pracę na okres 12 m-cy, praca w godzinach 8.00-19.00 w ramach 1/2 etatu.

Miejsce pracy:
Jana Kasprowicza 48, 43-502 Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie

Pracodawca:
CENTRUM DORADZTWA EDUKACYJNO-ZAWODOWEGO ORAZ POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ Lucyna Homa

Liczba godzin pracy w tygodniu:
20

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: logopedia, neurologopedia
  • Przygotowanie pedagogiczne, Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, doświadczenie w pracy w zespole, obsługa komputera - pakiet programów office
  • Wymagane wykształcenie wyższe mgr kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne, mile widziane doświadczenie. Wymagana kreatywność i elastyczność (terapie muszą być dostosowane do indywidualnych potrzeb dzieci, co wymaga pomysłowości w tworzeniu ćwiczeń i ich prowadzeniu); umiejętność jasnego przekazywania informacji i budowania relacji z pacjentami. Wymagana umiejętność dokonania diagnostyki zaburzeń mowy - musi być w stanie przeprowadzić diagnozę, rozpoznać różne zaburzenia (np. jąkanie, dysleksja, wady wymowy) oraz opracować plan terapii. Znajomość metod terapeutycznych - powinien znać i stosować różne techniki terapeutyczne dostosowane do wieku oraz rodzaju problemu pacjenta.

Inne wymagania:
Wymagane wykształcenie wyższe mgr kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne, mile widziane doświadczenie. Wymagana kreatywność i elastyczność (terapie muszą być dostosowane do indywidualnych potrzeb dzieci, co wymaga pomysłowości w tworzeniu ćwiczeń i ich prowadzeniu); umiejętność jasnego przekazywania informacji i budowania relacji z pacjentami. Wymagana umiejętność dokonania diagnostyki zaburzeń mowy - musi być w stanie przeprowadzić diagnozę, rozpoznać różne zaburzenia (np. jąkanie, dysleksja, wady wymowy) oraz opracować plan terapii. Znajomość metod terapeutycznych - powinien znać i stosować różne techniki terapeutyczne dostosowane do wieku oraz rodzaju problemu pacjenta.

Osoba do kontaktu:
Lucyna Homa

Nr telefonu:
790 650 333

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Dodano: 16.10.2024, 21:10
ID ogłoszenia: 36973