MAGAZYNIER

MAGAZYNIER

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu

Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 5 500 PLN

Opis

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie gotowych wyrobów do magazynu, kompletowanie towaru do wysyłek, załadunek towaru na środki transportu, przygotowanie dokumentów magazynowych, praca z kolektorem.
Praca w systemie jednozmianowym w godzinach 07.00-15.00.
Pakiet socjalny m.in.: "wczasy pod gruszą", świadczenia świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach dla pracowników i członków rodziny.

Miejsce pracy: Kościuszki 11, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie
Pracodawca: Zakłady Ceramiczne Bolesławiec w Bolesławcu Sp. z o.o.
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowany kierunek logistyczny), minimum 1 rok doświadczenia, uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT, znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office), mile widziana znajomość programu ERP, staranność, dokładność, umiejętność pracy w zespole oraz organizacji pracy własnej i podległych pracowników.

Nr telefonu:
756120719, 756120690

[email protected]

Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny w godzinach 07.00-15.00. W aplikacji należy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZC "Bolesławiec" Sp. z o.o. zawartych w zgłoszeniu w celach rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawienia, a także do żądania usunięcia swoich danych z wszelkich nośników administratora danych. Przyjmuje także do wiadomości, że podanie moich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji, a dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Pracodawca informuje, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 07:00-15:00

Wynagrodzenie:
od 5 500 PLN
+ premia regulaminowa + dodatek stażowy
CBOP
Dodano: 09.10.2024, 13:11
ID ogłoszenia: 17150