MAGAZYNIER

MAGAZYNIER

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 28,10 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer: StPr/24/0856

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 28,1 PLN
+ premia frekwencyjna do 300zł brutto. Premie okazjonalne, wydajnościowe, uznaniowe. Dodatkowa premia za polecenie pracownika!. System i rozkład czasu pracy: od poniedziałku do piątku na 2 zmiany (6-14, 14-22) 1 sobota w miesiącu pracująca, natomiast pozostałe soboty tylko zmiana nocna dla osób chętnych.. Miejsce wykonywania pracy: Chorzów, ul Niedźwiedziniec (Dobry dojazd liniami autobusowymi: 74, 130N, 139, 165, 632 z Chorzowa).

Zakres obowiązków:
Praca z użyciem skanera, kompletacja zamówień, czynności magazynowe

Miejsce pracy:
41-506 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Pracodawca:
HR Work Force Sp. z o. o.

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • zawód: Magazynier
  • p, Praca odbywa się na wysokości (antresoli) do 3 metrów. Możliwość rozwoju, nabycia doświadczenia (zapewniamy przeszkolenie od podstaw), zaangażowania i chęci do pracy. Sprawność fizyczna

Inne wymagania:
p, Praca odbywa się na wysokości (antresoli) do 3 metrów. Możliwość rozwoju, nabycia doświadczenia (zapewniamy przeszkolenie od podstaw), zaangażowania i chęci do pracy. Sprawność fizyczna

Nr telefonu:
787 665 650

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: telefon
Dodano: 16.10.2024, 22:07
ID ogłoszenia: 38126