MANAGER SPRZEDAŻY

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Znajomość języka
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 5 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0837

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 000 PLNZakres obowiązków:
nawiązywanie i utrzymywanie biznesowych kontaktów z nowym i dotychczasowymi klientami, wyjaśnianie i rozwiązywanie problemów we wzajemnych kontaktach, uczestnictwo w zawieraniu transakcji handlowych wyjaśnianie potrzeb klienta, kontrolowanie rozliczeń/płatności, przygotowanie materiałów promocyjnych na wyjazdy biznesowe, raportowanie postępów wykonywanych prac, praca głównie biurowa (70/30)

Miejsce pracy: 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Pracodawca: MIRAOLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Prawo jazdy kat. B
  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, pracodawca poszukuje osoby energicznej, chętnie podejmującej wyzwania, skrupulatnej, odpowiedzialnej, samodzielnej, dobrze zorganizowanej, kontaktowej, znającej języki obce: angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski

Inne wymagania:
wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, pracodawca poszukuje osoby energicznej, chętnie podejmującej wyzwania, skrupulatnej, odpowiedzialnej, samodzielnej, dobrze zorganizowanej, kontaktowej, znającej języki obce: angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski

Osoba do kontaktu:
Tetiana Herasymenko

Nr telefonu:
733600492

[email protected]

CV; uczestnictwo w budowaniu dynamicznie rozwijającej się firmy na rynku commodities (towarów handlowych), zdobywanie unikalnych doświadczeń sprzedażowych i marketingowych, możliwość poszerzania wiedzy w zakresie tematycznym organizacji, wykorzystanie znajomości języków obcych: angielski, niemiecki, włoski, rosyjski, kontakty z firmami z całego świata; Pracodawca oferuje prace w stabilnej firmie promującej awanse wewnętrzne, ośmiogodzinny dzień pracy/elastyczny start, wynagrodzenie stałe oraz system premiowy; W przypadku braku kontaktu telefonicznego z osobą wskazaną proszę o przesłanie CV na adres e-mail lub wiadomości z wizytówką na podany nr telefonu;

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Źródło: CBOP

Dodano: 14.10.2024, 12:13
ID ogłoszenia: 26084