MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Znajomość języka
niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 40 000 EUR

Opis

Numer: 50219620244

Zakres obowiązków:
AMS Austria jest koordynatorem oferty pracy na prośbę pracodawcy docelowego.

Profil firmy:
"Zajmujemy się konserwacją i renowacją budynków betonowych, elektrowni i infrastruktury
strukturalnej, wykonujemy powłoki posadzkowe i zabezpieczenia przeciwpożarowe.
Odnawiamy budynki przed zanieczyszczeniami oraz zapewniamy bezpieczeństwo w ruchu
drogowym i przemysłowym za pomocą naszych oznaczeń podłogowych."

Do Twoich zadań należy:
- Współpraca z zespołem w zakresie utrzymania, konserwacji i naprawy różnorodnych maszyn i urządzeń przemysłowych
- Serwis i naprawa standardowych urządzeń, takich jak maszyny ręczne
- Utrzymanie i naprawa dużych urządzeń, w tym systemów odpylania i suszenia
- Obsługa i konserwacja specjalistycznych urządzeń, takich jak systemy natryskowe bezpowietrzne oraz pojazdy do znakowania
- Udział w rozwoju i dalszym udoskonalaniu specjalistycznych urządzeń we współpracy z przełożonymi oraz długoterminowymi dostawcami

Miejsce pracy: Do wiadomości doradcy EURES, Austria
Pracodawca: AMS Oberösterreich
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca stała

Wymagania konieczne:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • - Wykształcenie w dziedzinie technologii metalowej (np. inżynieria mechaniczna, inżynieria zakładów przemysłowych, technologia metali) - Doświadczenie w pracy z elektryką i pneumatyką będzie dodatkowym atutem - Umiejętność samodzielnej pracy, zaangażowanie oraz umiejętności rozwiązywania problemów - Dobra znajomość języka niemieckiego (co najmniej poziom A2) - Znajomość innych języków, takich jak chorwacki, bośniacki, serbski, polski lub węgierski, będzie dodatkowym atutem

Inne wymagania:
- Wykształcenie w dziedzinie technologii metalowej (np. inżynieria mechaniczna, inżynieria zakładów przemysłowych, technologia metali) - Doświadczenie w pracy z elektryką i pneumatyką będzie dodatkowym atutem - Umiejętność samodzielnej pracy, zaangażowanie oraz umiejętności rozwiązywania problemów - Dobra znajomość języka niemieckiego (co najmniej poziom A2) - Znajomość innych języków, takich jak chorwacki, bośniacki, serbski, polski lub węgierski, będzie dodatkowym atutem

Sposób aplikowania:
do doradcy EURES z EOG

Wymagane dokumenty:
CV, certyfikaty

Prosimy o przesłanie CV oraz formularza aplikacyjnego drogą mailową. Należy pamiętać o podaniu obywatelstwa oraz nazwy stanowiska, na które aplikujesz (wraz z numerem Austriacki urząd pracy pośredniczy w zatrudnieniu, jednak nie jest pracodawcą docelowym. Informacje na temat pracodawcy zostaną udostępnione dla osób aplikujących. WAŻNE! Prosimy o przesłanie CV (preferowana wersja w formie Europass https://europa.eu/europass/eportfolio/screen/cv-editor?lang=pl) oraz listu motywacyjnego drogą mailową na adres [email protected] . W zgłoszeniu prosimy koniecznie podać swoje obywatelstwo oraz stanowisko, na które aplikujesz (wraz z numerem: 50219620244)- w przeciwnym razie nie będziemy w stanie przetworzyć Twojej aplikacji.

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 40 000 EUR

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 02:40
ID ogłoszenia: 23616