MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 800 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1815

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 800 PLN
Wynagrodzenie od 4800 brutto zł + 15% premii regulaminowej w zależności od kwalifikacji

Zakres obowiązków:
Naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń.
II zmiany: 06.00 - 14.00 / 14.00 - 22.00 wg. grafiku

Miejsce pracy:
Mazurska 42, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Pracodawca:
ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
  • Wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne, minimum rok na podobnym stanowisku, brak przeciwskazań do pracy na wysokości pow. 3 m, mile widziane uprawnienia UDT na zwyżki.

Inne wymagania:
Wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne, minimum rok na podobnym stanowisku, brak przeciwskazań do pracy na wysokości pow. 3 m, mile widziane uprawnienia UDT na zwyżki.

Osoba do kontaktu:
Katarzyna Antoszewska

Nr telefonu:
552361225

[email protected]

Oferta otwarta Kontakt osobisty, tel.: 552361225 lub email: [email protected]

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7-15
Dodano: 16.10.2024, 23:11
ID ogłoszenia: 39440