MISTRZ ZMIANOWY

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 5 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/2392

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 000 PLN
wynagrodzenie do ustalenia z pracodawca

Zakres obowiązków:
wg potrzeb

Miejsce pracy:
Hauke Bosaka 2, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Pracodawca:
EFFECTOR SPÓŁKA AKCYJNA

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • Zakres obowiązków;zarządzanie procesem produkcji w sposób zapewniający osiągnięcie pożądanego poziomu wydajności, wdrażanie planów produkcyjnych przy zachowaniu optymalnej jakości, kosztów i czasu realizacji, nadzór na wydajnością i jakością produkcji,planowanie, organizacja pracy, a także nadzór nad realizacją zadań przez podwładnych w sposób, zapewniający wysoką wydajność i jakość produkcji oraz wysoką dyscyplinę pracy,współpraca z działem kontroli jakości w zakresie zapewnienia wysokiej jakości produktów,dokonywanie bieżącej oceny podległych pracowników, odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP. Wymagania;co najmniej 2 letnie doświadczenia zawodowe na podobnym stanowisku, znajomość zasad organizacji produkcji i optymalizacji procesów technologicznych oraz procedur jakościowych, znajomość prawa pracy i BHP w zakresie sprawnego zarządzania personelem (umiejętność ewidencji, rozliczania, normowania i organizacji czasu pracy), komunikatywność, otwartość na zmiany, nastawienie na cel. analityczne podejście do zagadnień, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji. znajomość obsługi komputera (MS Office) umiejętność zarządzania zespołem, doświadczenie w zarządzaniu zmianą. Pracodawca oferuje;umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczeń, współpracę z doświadczonymi specjalistami, korzystne grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet świadczeń socjalnych.

Inne wymagania:
Zakres obowiązków;zarządzanie procesem produkcji w sposób zapewniający osiągnięcie pożądanego poziomu wydajności, wdrażanie planów produkcyjnych przy zachowaniu optymalnej jakości, kosztów i czasu realizacji, nadzór na wydajnością i jakością produkcji,planowanie, organizacja pracy, a także nadzór nad realizacją zadań przez podwładnych w sposób, zapewniający wysoką wydajność i jakość produkcji oraz wysoką dyscyplinę pracy,współpraca z działem kontroli jakości w zakresie zapewnienia wysokiej jakości produktów,dokonywanie bieżącej oceny podległych pracowników, odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP. Wymagania;co najmniej 2 letnie doświadczenia zawodowe na podobnym stanowisku, znajomość zasad organizacji produkcji i optymalizacji procesów technologicznych oraz procedur jakościowych, znajomość prawa pracy i BHP w zakresie sprawnego zarządzania personelem (umiejętność ewidencji, rozliczania, normowania i organizacji czasu pracy), komunikatywność, otwartość na zmiany, nastawienie na cel. analityczne podejście do zagadnień, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji. znajomość obsługi komputera (MS Office) umiejętność zarządzania zespołem, doświadczenie w zarządzaniu zmianą. Pracodawca oferuje;umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczeń, współpracę z doświadczonymi specjalistami, korzystne grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet świadczeń socjalnych.

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, inny - Kontakt e-mail: [email protected]
Dodano: 16.10.2024, 22:47
ID ogłoszenia: 38849