MŁODSZY INSPEKTOR - STARSZY INSPEKTOR

Gdański Urząd Pracy

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
5 310 - 6 860 PLN

Opis

Numer: StPr/24/9183

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 310 do 6 860 PLN
wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji. Pracodawca oferuje: 1) pierwszą umowę o pracę na czas określony 12 miesięcy, po 1 roku zatrudnienia możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony, 2) dodatek za wieloletnią pracę (od 5 do 20% - zależnie od posiadanego stażu pracy), 3) dodatkowe wynagrodzenie ( tzw. trzynasta pensja), 4) system nagród, 5) nagrody jubileuszowe zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych, 6) możliwość korzystania ze świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych ( np. wczasy pod gruszą, możliwość skorzystania z karty sportowej dla pracowników FiProfit, bony prezentowe dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci), 7) preferencyjne ubezpieczenie grupowe, 8) możliwość korzystania z siłowni.

Zakres obowiązków:
- Planowanie i prowadzenie kontroli wewnętrznej.
- Sporządzanie analiz oraz ocen efektywności działania komórek organizacyjnych Straży Miejskiej oraz samodzielnych stanowisk.
- Ustalenie zgodności działań Straży z przepisami prawa i regulaminami, sprawdzanie wykonania zaleceń pokontrolnych.
- Badanie i ocena działalności Straży oraz poszczególnych komórek organizacyjnych w wytypowanych dziedzinach w ramach kontroli zarządczej, w celu likwidacji niekorzystnych zjawisk w bieżącej działalności oraz zapobiegania ich powstawania.
- Bieżące informowanie Komendanta o stwierdzonych nieprawidłowościach wraz z wnioskami zmierzającymi do ich usunięcia.
- Udział w opracowywaniu i opiniowaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji.
- Nadzór i koordynacja opracowania Planu Działania Straży oraz nadzór nad jego realizacją.
efektywne zarządzanie ryzykiem oraz ocena funkcjonowania systemu kontroli zarządczej.
- Sporządzanie sprawozdań okresowych z realizacji Planu działania, działalności Straży oraz realizacji kontroli zarządczej.
- Prowadzenie kontroli i postępowań wyjaśniających w sprawach zleconych przez Komendanta.
przygotowanie i nadzór nad prowadzonymi inwentaryzacjami składników majątku Straży.
- Reprezentowanie Komendanta oraz koordynacja obiegu dokumentów podczas kontroli prowadzonych przez organy i instytucje państwowe i samorządowe.
- Analiza ewidencji wyników działań Straży pod względem zgodności z programem standaryzacji i certyfikacji Straży.
- Ochrona porządku publicznego na terenie miasta Gdańska.
- Realizacja zadań i obowiązków nałożonych przez ustawę o strażach gminnych i akty prawa miejscowego.
- Czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego.
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-19.30.

Miejsce pracy:
80-724 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Pracodawca:
STRAŻ MIEJSKA GDAŃSK

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • wykształcenie: co najmniej średnie lub średnie branżowe, mile widziane - wykształcenie kierunkowe: zarządzanie lub ekonomiczne. Doświadczenie zawodowe: 3 lata - przy wykształceniu średnim. Umiejętności: dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności: Excel. Uprawnienia: mile widziane - co najmniej 3 lata pracy w straży miejskiej (gminnej), zdany z wynikiem pozytywnym egzamin po ukończeniu szkolenia podstawowego dla strażnikow gminnych/miejskich potwierdzony zaświadczeniem, ukończone studia podyplomowe w zakresie audyt wewnętrzny, kontrola zarządcza, doświadczenie zawodowe na stanowisku audytora wewnętrznego, w zakresie kontroli, znajomość Ustawy o strażach gminnych, pracownikach samorządowych, Kodeksu wykroczeń, Kodeksu karnego, Kodeksu pracy, przepisów BHP i ppoż. oraz zagadnień z zakresu kontroli zarządczej. Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność za podejmowanie decyzji.

Inne wymagania:
wykształcenie: co najmniej średnie lub średnie branżowe, mile widziane - wykształcenie kierunkowe: zarządzanie lub ekonomiczne. Doświadczenie zawodowe: 3 lata - przy wykształceniu średnim. Umiejętności: dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności: Excel. Uprawnienia: mile widziane - co najmniej 3 lata pracy w straży miejskiej (gminnej), zdany z wynikiem pozytywnym egzamin po ukończeniu szkolenia podstawowego dla strażnikow gminnych/miejskich potwierdzony zaświadczeniem, ukończone studia podyplomowe w zakresie audyt wewnętrzny, kontrola zarządcza, doświadczenie zawodowe na stanowisku audytora wewnętrznego, w zakresie kontroli, znajomość Ustawy o strażach gminnych, pracownikach samorządowych, Kodeksu wykroczeń, Kodeksu karnego, Kodeksu pracy, przepisów BHP i ppoż. oraz zagadnień z zakresu kontroli zarządczej. Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność za podejmowanie decyzji.

[email protected]

CV, list motywacyjny, kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, oświadczenie kandydata, zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla kandydata, kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie (świadectwa/dyplomu ukończenia szkoły średniej lub wyższej), kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, staż pracy (świadectwa pracy). Kwestionariusz osobowy, oświadczenie kandydata i zgoda na przetwarzanie danych są do pobrania na stronie internetowej Straży Miejskiej w Gdańsku w zakładce Praca - informacje ogólne. Uwaga: CV, list motywacyjny, wypełniony kwestionariusz osobowy dla osób ubiegających się o zatrudnienie i oświadczenie o niekaralności oraz o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych - należy podpisać własnoręcznie. Komplet dokumentów należy złożyć w jeden z poniższych sposobów: a) pocztą na adres: Straż Miejska w Gdańsku, 80-724 Gdańsk, ul. Elbląska 54/60, z dopiskiem: Nabór nr 13/2024 na stanowisko od aplikanta do starszego strażnika (decyduje data wpływu a nie data stempla pocztowego) - do dnia 28.10.2024 r. do godz. 15.30 b) osobiście lub kurierem - w siedzibie Straży Miejskiej w Gdańsku przy ul. Elbląskiej 54/60, oferty zawierające komplet wymaganych dokumentów w zaklejonej kopercie z dopiskiem: Nabór nr 13/2024 na stanowisko od aplikanta do starszego strażnika- do dnia 28.10.2024 r. do godz. 22.00 c) poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą ePUAP, z wykorzystaniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub profilu zaufanego, na adres: /SMGDANSK/SkrytkaESP w tytule należy umieścić informację: Nabór nr 13/2024 na stanowisko od aplikanta do starszego strażnika - do dnia 28.10.2024 r. do godz. 23.59 d) pocztą elektroniczną na adres: [email protected], (załączając skany wymaganych dokumentów), w tytule umieścić informację Nabór nr 13/2024 na stanowisko od aplikanta do starszego strażnika - do dnia 28.10.2024 r. do godz. 23.59, aplikując poprzez stronę internetową portalu pracuj.pl (załączając skany wszystkich wymaganych dokumentów) do dnia 28.10.2024 r.

Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, poczta
Dodano: 16.10.2024, 19:20
ID ogłoszenia: 34719