MŁODSZY OPIEKUN

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 590 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1293

Zakres obowiązków:
planowanie pracy opiekuńczej, pielęgnacyjnej i wychowawczej w zależności od wieku dziecka, opracowywanie i realizacja programu edukacyjnego, prowadzenie zabaw i zajęć stymulujących rozwój dziecka z uwzględnieniem rozwoju psychomotorycznego i indywidualnych potrzeb, kształtowanie aktywności i samodzielności dziecka oraz pożądanych przyzwyczajeń i nawyków, nawiązanie i utrzymywanie uczuciowego kontaktu z dzieckiem, zaspokajanie potrzeb biologicznych i psychospołecznych, wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, przewijania, mycia, układania do snu, obserwowania stanu zdrowia dziecka, udzielenie dziecku pierwszej pomocy przedmedycznej, współpraca z rodzicami lub prawnymi opiekunami, prowadzenie dokumentacji zajęć, szczegółowe informacje na stronie www.zlobekbialapodlaska.pl

(godziny pracy 6.30-14.30; 8.30-16.30, 7.30-15.30)

Miejsce pracy: Janowska 22, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie
Pracodawca: ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W BIAŁEJ PODLASKIEJ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe, wyższe (w tym licencjat)
  • kierunek/ specjalność: nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pedagog opiekuńczo-wychowawczy, pedagog społeczno-wychowawczy, pedagog wczesnej edukacji, terapeuta pedagogiczny, pielęgniarka, położna, opiekunka dziecięca, mile widziane doświadczenie zawodowe, szczegółowe informacje na stronie www.zlobekbialapodlaska.pl

Inne wymagania:
kierunek/ specjalność: nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pedagog opiekuńczo-wychowawczy, pedagog społeczno-wychowawczy, pedagog wczesnej edukacji, terapeuta pedagogiczny, pielęgniarka, położna, opiekunka dziecięca, mile widziane doświadczenie zawodowe, szczegółowe informacje na stronie www.zlobekbialapodlaska.pl

Osoba do kontaktu:
Ewa Kurkowska

Nr telefonu:
83 341 64 23

[email protected]

cv, list motywacyjny, szczegółowe informacje na stronie: www.zlobekbialapodlaska.pl

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 590 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 11.10.2024, 20:50
ID ogłoszenia: 23107