MŁODSZY WYCHOWAWCA

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 800 PLN

Opis

Numer: StPr/24/3869

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 800 PLN
+ 1000 zł brutto z programu rządowego + dodatkowe wynagrodzenie roczneZakres obowiązków:
1) Organizowanie pracy wychowawczej w grupie;
2) Opracowywanie planu pomocy dziecku w porozumieniu z pedagogiem, psychologiem, pracownikiem socjalnym oraz innymi specjalistami;
3) Realizacja zadań wynikających z planu pomocy dziecku;
4) Praca indywidualna z dzieckiem;
5) Współdziałanie z rodzicami, opiekunami prawnymi;
Prowadzenie kart pobytu dziecka i innej dokumentacji zleconej przez Dyrektora lub osobę upoważnioną;
6) Praca z rodziną naturalną w kierunku powrotu dziecka do rodziny;
7) Współdziałanie z Zespołem Wsparcia Specjalistycznego i innymi specjalistami;
8) Odpowiedzialność za stan i poziom pracy wychowawczej grupy;
9) Wdrażanie wychowanków do przestrzegania higieny osobistej oraz porządku i czystości otoczenia, prac samoobsługowych i porządkowych;
10) Dbanie o utrzymanie dobrego stanu zdrowia wychowanków oraz opieka w czasie choroby;
11) Współpraca ze szkołami, do których uczęszczają wychowankowie oraz udzielanie i organizowanie pomocy w nauce;
12) Zaopatrywanie wychowanków w odpowiednią odzież i inne przedmioty osobistego użytku;
13) Przygotowywanie wychowanków do samodzielnego życia od momentu umieszczenia w placówce;
14) Utrzymywanie kontaktu z usamodzielnianymi wychowankami;
15) Opracowywanie planów pracy i sprawozdań z wykonywania zadań;
16) Przygotowywanie uroczystości z dziećmi;
17) Przyjmowanie dzieci do POW i odwożenie ich do innych placówek;
18) Uczestnictwo w pracach Zespołu ds. Okresowej Oceny Sytuacji Dziecka.

Praca na dwie zmiany:
W dni powszednie, w których wychowankowie placówki uczęszczają do szkół:
- dzienna: 13:00-21:00,
- nocna: 21:00-8:00;
W dni wolne od nauki szkolnej:
- dzienna: 9:00-21:00,
- nocna: 21:00-9:00.

Miejsce wykonywania pracy: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu Socjalizacyjnego nr 2 w Kątach Wrocławskich.
Oferta dostępna w sali C.
Kontakt kandydatów z pracodawcą - tel.: 71 316 66 42, e-mail: [email protected]

Miejsce pracy: 1 Maja 43, 53-020 Kąty Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie
Pracodawca: PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA TYPU SOCJALIZACYJNEGO NR 2
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna
  • zawód: Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
  • wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, albo na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauki o rodzinie lub resocjalizacji, kandydat do pracy nie jest i nie był pozbawiony władzy rodzicielkiej oraz władza rodzicielska nie jest mu zawieszona ani ograniczona, jest zdolna do pracy w placówce opiekuńczo-wychowawczej, co zostało potwierdzone zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwskazań do tej pracy, staż pracy: brak wymagań

Inne wymagania:
wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, albo na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauki o rodzinie lub resocjalizacji, kandydat do pracy nie jest i nie był pozbawiony władzy rodzicielkiej oraz władza rodzicielska nie jest mu zawieszona ani ograniczona, jest zdolna do pracy w placówce opiekuńczo-wychowawczej, co zostało potwierdzone zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwskazań do tej pracy, staż pracy: brak wymagań

Nr telefonu:
71 316 66 42

[email protected]

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Dodano: 15.10.2024, 11:00
ID ogłoszenia: 28305