MONTAŻYSTA KONSTRUKCJI STALOWYCH

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 28,10 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer: StPr/24/0950

Zakres obowiązków:
Pomoc przy wykonywaniu konstrukcji stalowych oraz montaż płyt warstwowych.

Miejsce pracy: Kolejowa 18, 34-220 Maków Podhalański, powiat: suski, woj: małopolskie
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE WIJARO S.C.WIESŁAW SURMIAK,ROMAN WÓJCIK
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: podstawowe
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia spawacza /konstrukcje stalowe/. Pierwsza umowa na umowę zlecenie do 3 miesięcy, po tym okresie umowa o pracę na czas określony.

Inne wymagania:
Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia spawacza /konstrukcje stalowe/. Pierwsza umowa na umowę zlecenie do 3 miesięcy, po tym okresie umowa o pracę na czas określony.

Osoba do kontaktu:
Wiesław Surmiak

Nr telefonu:
601 527 039

Wymagane dokumenty:
bez wymagań

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 28,1 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 17:40
ID ogłoszenia: 24958