MONTER INSTALACJI SANITARNYCH (O)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 500 PLN

Opis

Numer: StPr/24/3438

Zakres obowiązków:
Monter instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: 33-152 Pogórska Wola 168, powiat: tarnowski, woj: małopolskie
Pracodawca: FONTANERO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, 1 rok doświadczenia. Praca na terenie całej Polski (zapewniony dojazd i zakwaterowanie) od pon. do pt., w godz.: 7.00-15.00. Wynagrodzenie: od 4 500 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: Fontanero Sp. z o.o., 33-152 Pogórska Wola 168, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 516 045 132 lub 728 816 519 w godz.: 8.00-16.00

Inne wymagania:
Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, 1 rok doświadczenia. Praca na terenie całej Polski (zapewniony dojazd i zakwaterowanie) od pon. do pt., w godz.: 7.00-15.00. Wynagrodzenie: od 4 500 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: Fontanero Sp. z o.o., 33-152 Pogórska Wola 168, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 516 045 132 lub 728 816 519 w godz.: 8.00-16.00

Osoba do kontaktu:
Arkadiusz Smołka

Nr telefonu:
516 045 132, 728 816 519

Wymagane dokumenty:
Skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Wcześniejszy kontakt telefoniczny w godz., Godziny : 8.00-16.00

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 500 PLN
do uzgodnienia

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 23:30
ID ogłoszenia: 25489