MONTER INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1149

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
+prowizja (wynagrodzenie dotyczy okresu próbnego następnie wzrasta) pierwsza umowa na okres próbny 1-miesiąca, druga na okres 3 miesięcy, trzecia na rok czasu.

Zakres obowiązków:
Wykonywanie montażu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych, elektrycznych, fotowoltaicznych dla budownictwa jednorodzinnego. Praca w okolicach Częstochowy lub w delegacji (2,3 lub 7 dni) najczęściej w Warszawie, pracodwca zapewnia wówczas nocleg i wypłaca diety.

Miejsce pracy:
42-202 Częstochowa 40, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Pracodawca:
ECOFAN GRUPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • moniumu 5 miesięcy doświadczenia w wykonywaniu instalacji: wentylacyjnych lub klimatyzacyjnych lub grzewczych lub elektrycznych lub fotowoltaicznych, umiejętność obsługi narzędzi typu wiertarka, wkrętarka, piła itd. brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3 m.

Inne wymagania:
moniumu 5 miesięcy doświadczenia w wykonywaniu instalacji: wentylacyjnych lub klimatyzacyjnych lub grzewczych lub elektrycznych lub fotowoltaicznych, umiejętność obsługi narzędzi typu wiertarka, wkrętarka, piła itd. brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3 m.

Nr telefonu:
603 619 152

Najpierw kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania; W przypadku osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne w PUP Częstochowa wymagane jest skierowanie do pracy do pobrania u swojego doradcy klienta

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Najpierw kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania, Godziny : 7.00-15.00
Dodano: 16.10.2024, 22:10
ID ogłoszenia: 38288