To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Siedlce
MONTER (OBSZAR ELEKTRYCZNY STADLER POLSKA SP. Z O.O.)

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane

Opis

Numer: StPr/24/2170

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 400 PLN
- wysokość wynagrodzenia w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydataZakres obowiązków:
Realizacja procesu montażowego zgodnie z zaleceniami jakościowymi oraz instrukcjami. Obsługa narzedzi. Montaż elektryczny wiązek kablowych i rozdzielnic elektrycznych. Podstawy czytania rysunku technicznego i dokumentacji elektrycznej - możliwość PRZYUCZENIA dla osób nie posiadających doświadczenia zawodowego.
Po okresie próbnym istnieje możliwość dalszej współpracy (projekt długoterminowy). Praca w systemie II zmianowym w godzinach: 05.45 - 14.00 i 14.00 - 22.15

Miejsce pracy: Targowa 50, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Pracodawca: STADLER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Zaangażowanie i komunikatywność. Chęć do nauki. Umiejętności manualne. Zorganizowanie i odpowiedzialność. Gotowość do pracy w systemie zmianowym. Mile widziane doświadczenie w pracy przy montażu elektrycznym. Wykształcenie w kierunku elektrycznym będzie dodatkowym atutem. Osoby bez doświadczenia zawodowego - istnieje możliwość przyuczenia.

Inne wymagania:
Zaangażowanie i komunikatywność. Chęć do nauki. Umiejętności manualne. Zorganizowanie i odpowiedzialność. Gotowość do pracy w systemie zmianowym. Mile widziane doświadczenie w pracy przy montażu elektrycznym. Wykształcenie w kierunku elektrycznym będzie dodatkowym atutem. Osoby bez doświadczenia zawodowego - istnieje możliwość przyuczenia.

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: e-mail
Dodano: 15.10.2024, 04:30
ID ogłoszenia: 27717