MONTER SUCHEJ ZABUDOWY WNĘTRZ

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
8 000 - 14 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0574

Zakres obowiązków:
montaż suchej zabudowy

Miejsce pracy: Przemysłowa 67, 32-765 Rzezawa, powiat: bocheński, woj: małopolskie
Pracodawca: BOHLE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • Wykształcenie: minimum zasadnicze zawodowe. Umiejętności manualne przy montażu suchej zabudowy. Mile widziane doświadczenie zawodowe min. 2 lata w zakresie przedmiotowych prac. Mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Sumienność, umiejętność pracy w zespole, gotowość do wyjazdu za granicę. Warunki pracy: hałas, praca na wysokości powyżej 3 m, zapylenie. Praca w delegacji na terenie Niemiec. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Inne wymagania:
Wykształcenie: minimum zasadnicze zawodowe. Umiejętności manualne przy montażu suchej zabudowy. Mile widziane doświadczenie zawodowe min. 2 lata w zakresie przedmiotowych prac. Mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Sumienność, umiejętność pracy w zespole, gotowość do wyjazdu za granicę. Warunki pracy: hałas, praca na wysokości powyżej 3 m, zapylenie. Praca w delegacji na terenie Niemiec. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Osoba do kontaktu:
Anna Jarosz

Nr telefonu:
14-610-01-47

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV, świadectwo pracy

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 8 000 do 14 000 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 13.10.2024, 04:40
ID ogłoszenia: 25949