MUZYK SOLISTA
(NR 2632)

MUZYK SOLISTA (NR 2632)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 5 150 PLN

Opis

Zakres obowiązków:
Opera Nova w Bydgoszczy ogłasza nabór do grupy wiolonczel na stanowisko muzyka solisty.

Oferujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony.

Miejsce pracy: Marszałka Focha 5, 85-070 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Pracodawca: Opera NOVA w Bydgoszczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), artystyczne
  • zawód: Muzyk*

[email protected]

Wymagane jest nadesłanie CV zawierającego: adres zamieszkania, dane osobowe, informacje dotyczące wykształcenia, doświadczenia artystycznego i zawodowego. Zainteresowane osoby prosimy o złożenie ofert w formie pisemnej w Operze Nova, dział spraw pracowniczych, ul. M. Focha 5 lub na adres mail: [email protected] do dnia 25.10.2024 r. Przesłuchanie odbędzie się w dniu 20.11.2024 r. o godz.13:00. Opera Nova zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Opera Nova zapewnia akompaniatora. Program przesłuchania: - J.S.Bach - preludium z III-VI suity wiolonczelowej. - J.Haydn - Koncert D-dur Hob VIIb : 2, część I z kadencją (ed: Gendron) - wybrane materiały orkiestrowe, solowe i tutti do przygotowania znajdują się na stronie internetowej Opery Nova w Bydgoszczy w zakładce KONTAKT/PRACA W OPERZE NOVA. Prosimy o umieszczenie i podpisanie klauzul: 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w formie papierowej jak i cyfrowej za pomocą poczty elektronicznej do celów związanych z obecną rekrutacją, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z: - art. 6 ust. 1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (RODO). - Ustawą z dnia 10 maja 2018r. : o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 r. poz.1000. 2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych naborach, prowadzonych przez Operę Nova w Bydgoszczy przez okres 36 miesięcy od zakończenia obecnego naboru.

Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Wynagrodzenie:
od 5 150 PLN
Wynagrodzenie miesięcznie brutto od kwoty 5.150 zł, stawka ponadnormowa od 300,00 zł, dodatek za wieloletnią pracę.
CBOP
Dodano: 09.10.2024, 23:41
ID ogłoszenia: 18433