NAUCZYCIEL

NAUCZYCIEL

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 5 500 PLN

Opis

Numer:
StPr/24/2712

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 500 PLN
Brutto

Zakres obowiązków:
Niepubliczne Przedszkole Pozytywka w Kórniku poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego (dwóch nauczycieli w grupie).Oferujemy pracę na cały etat (umowa o pracę) na podstawie Kodeksu Pracy:praca w miłej i koleżeńskiej atmosferze;małe, kameralne grupy,podnoszenie kwalifikacji na cyklicznych szkoleniach,różnorodność ofert zajęć dla dzieci
Wymagane jest wykształcenie kierunkowe (studentka lub absolwentka pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej )
Mile widziane dodatkowe kwalifikacje - kursy, szkolenia.
Szukamy do naszego zespołu osoby o pogodnym usposobieniu, kulturalnej, kontaktowej, lubiącej pracę z dziećmi, nieszablonowo myślącej o edukacji, elastycznej, odpowiedzialnej, chętnej do podnoszenia swoich kwalifikacji i udziału w różnych formach doskonalenia zawodowego.
Praca w godz.7-17 (35 godz/tydz)

Miejsce pracy:
20-go Października 54, 62-035 Kórnik, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Pracodawca:
Żłobek i Przedszkole Pozytywka Marzena Andrukonis

Liczba godzin pracy w tygodniu:
35

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • pogodne usposobienie , praca z dziećmi
  • Wykształcenie: kierunkowe(studentka lub absolwentka) pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej Mile widziane:dodatkowe kwalifikacje: kursy, szkolenia, osoby chętne do podnoszenia swoich kwalifikacji i udziału w róznych formach doskonalenia zawodowego

Inne wymagania:
Wykształcenie: kierunkowe(studentka lub absolwentka) pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej Mile widziane:dodatkowe kwalifikacje: kursy, szkolenia, osoby chętne do podnoszenia swoich kwalifikacji i udziału w róznych formach doskonalenia zawodowego

Osoba do kontaktu:
Agata Kaczmarek

Nr telefonu:
793355554

[email protected]

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Dodano: 17.10.2024, 10:27
ID ogłoszenia: 41880