NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 6 100 zł

Opis

Numer:
StPr/24/0755

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 100 PLN
. [Godziny pracy] : 07:30 - 15:00 [Praca na okres próbny] : 3 miesiące okres próbny, docelowo czas nieokreślony

Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków obejmuje prowadzenie zajęć według podstawy programowej, dostosowywanie metod nauczania do potrzeb uczniów, opiekę nad dziećmi, tworzenie pozytywnej atmosfery, monitorowanie postępów uczniów i współpracę z rodzicami oraz innymi nauczycielami. Wymaga również przygotowywania materiałów dydaktycznych, zarządzania dokumentacją i promowania wartości edukacyjnych i społecznych.

Miejsce pracy:
NOWODWORSKA 6A, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Pracodawca:
Fundacja Działamy Razem

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika wczesnoszkolna
  • umiejętność pracy z dziećmi, aktualna książeczka Sanepid, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • - Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym. - Znajomość nowoczesnych metod nauczania oraz narzędzi edukacyjnych. - Dobra komunikacja interpersonalna. - Cierpliwość, empatia i zaangażowanie w pracę z dziećmi.

Inne wymagania:
- Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym. - Znajomość nowoczesnych metod nauczania oraz narzędzi edukacyjnych. - Dobra komunikacja interpersonalna. - Cierpliwość, empatia i zaangażowanie w pracę z dziećmi.

Nr telefonu:
787615770

[email protected]

CV, rozmowa kwalifikacyjna, kontakt: - osobisty - telefoniczny: 787615770 - e-mailowy: [email protected]

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Dodano: 21.10.2024, 13:07
ID ogłoszenia: 52597