NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Znajomość języka
angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 50 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer: StPr/24/0862

Zakres obowiązków:
nauczanie języka angielskiego - prowadzenie zajęć dydaktycznych

Miejsce pracy: Gorlicka 129, 38-321 Moszczenica, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Pracodawca: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "HAPPY KIDS'' ANNA KRĘŻOŁEK

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: filologia angielska
  • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • wykształcenie wyższe (licencjat lub magister) kierunek: filologia angielska; staż pracy w zawodzie - dod. atut

Inne wymagania:
wykształcenie wyższe (licencjat lub magister) kierunek: filologia angielska; staż pracy w zawodzie - dod. atut

Osoba do kontaktu:
Anna Krężołek

Nr telefonu:
531-866-899

Wymagane dokumenty:
skierowanie + CV

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 50 PLN
umowa zlecenia od 09.09.2024r. do 30.06.2025r. godziny pracy od 15:00 lub 15:30; wynagrodzenie 50zł brutto za godzinę zegarową

Źródło: CBOP

Dodano: 13.10.2024, 02:07
ID ogłoszenia: 25724