NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Znajomość języka
angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 64 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer:
StPr/24/0413

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 64 PLN

Zakres obowiązków:
Nauczanie języka angielskiego w szkole prywatnej, podnoszenie kwalifikacji językowych

Miejsce pracy:
Klasztorna 9, 63-520 Grabów nad Prosną, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie

Pracodawca:
ELITE ENGLISH CLUB Karolina Przybył

Liczba godzin pracy w tygodniu:
10

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery. , Kreatywność, prawo jazdy B
  • umiejetność skutecznego słuchania i przekazywania wiedzy, empatia. Praca z regóły na miejscu, cazsem z dojazdem do ucznia ( dodatkowo płatny dojazd). Możliwość zatrudnienia na etat w przypadku większej ilości uczniów. Prowadzenie zajęć z uczniem może być traktowane jako praca dodatkowa.

Inne wymagania:
umiejetność skutecznego słuchania i przekazywania wiedzy, empatia. Praca z regóły na miejscu, cazsem z dojazdem do ucznia ( dodatkowo płatny dojazd). Możliwość zatrudnienia na etat w przypadku większej ilości uczniów. Prowadzenie zajęć z uczniem może być traktowane jako praca dodatkowa.

Osoba do kontaktu:
Karolina Przybył

Nr telefonu:
602702407

Wymagane dokumenty:
CV, świadectwa ukończonej szkoły, świadectwa pracy

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
Dodano: 17.10.2024, 10:11
ID ogłoszenia: 41635