NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO K/M

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Znajomość języka
polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany, angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 2 504 PLN

Opis

Numer: StPr/24/11332

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 2 504 PLN
Wynagrodzenie zasadnicze + dodatek motywacyjny + dodatek stażowyZakres obowiązków:

Praca z dziećmi w grupie przedszkolnej:
- prowadzenie zajęć z języka angielskiego w przedszkolu z dziećmi w wieku 3-6 lat,
- prowadzenie obowiązkowej dokumentacji.

Miejsce pracy: Syta 123, 02-987 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Pracodawca: PRZEDSZKOLE NR 416 IM. UNICEF W WARSZAWIE
Liczba godzin pracy w tygodniu: 12
Typ propozycji: praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Filologia angielska
  • zawód: Lektor języka obcego (wymagany staż - lata: 1)
  • polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany, angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • Przygotowanie pedagogiczne, Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • Wymagania: wykształcenie wyższe, kierunek: Filologia angielska. Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe. Przygotowanie pedagogiczne. Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne, umiejętność pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego. Praca na 1/2 etatu w godz.: 7:00-17:00. [Zgłoszenia: e-mail: [email protected], tel. 22 858 00 05]

Inne wymagania:
Wymagania: wykształcenie wyższe, kierunek: Filologia angielska. Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe. Przygotowanie pedagogiczne. Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne, umiejętność pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego. Praca na 1/2 etatu w godz.: 7:00-17:00. [Zgłoszenia: e-mail: [email protected], tel. 22 858 00 05]

Nr telefonu:
22 858 00 05

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Po uzgodnieniu z pracodawcą

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Źródło: CBOP

Dodano: 15.10.2024, 01:27
ID ogłoszenia: 27434