To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Świnoujście
NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO

Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Opis

Numer:
StPr/24/0588

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 908 PLN
zgodnie z awansem zawodowym

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć indywidualnych z uczniem w klasie II Branżowej Szkoły I stopnia w Świnoujściu. W wymiarze 2/18

Miejsce pracy:
Norweska 12a, 72-602 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Pracodawca:
Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego w Szczecinie

Liczba godzin pracy w tygodniu:
4.4

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogiczny, specjalizacja: język polski
  • umiejętności- uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne Częstotliwość kontaktów z pracodawcą: od poniedziałku do piątku od 08:00 do 13:00 Okres zatrudnienia (do kiedy): możliwość dłuższej współpracy Miejsce zgłoszenia się kandydata na rozmowę kwalifikacyjną: Norweska 12a, po kontakcie telefonicnym 505115455 Wymiar czasu pracy: 2/18 Wymiar czasu pracy w godzinach: 08:00 do 18:45

Inne wymagania:
umiejętności- uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne Częstotliwość kontaktów z pracodawcą: od poniedziałku do piątku od 08:00 do 13:00 Okres zatrudnienia (do kiedy): możliwość dłuższej współpracy Miejsce zgłoszenia się kandydata na rozmowę kwalifikacyjną: Norweska 12a, po kontakcie telefonicnym 505115455 Wymiar czasu pracy: 2/18 Wymiar czasu pracy w godzinach: 08:00 do 18:45

Osoba do kontaktu:
Jarosław Czerniak

Podanie o pracę, list motywacyjny, CV, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje, list motywacyjny i życiorys zawodowy (CV) należy opatrzyć wasnoręcznymi podpisami, numrem telefonu kontaktowego lub e-mailem, a także klauzulą o następującej treści: ,,Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (innych niż wymagane przepisami prawa) przez administratora danych w celu reaizacji procesu rekrutacji na stanowisko: nauczyciela w Wojewódzkim Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Szczecinie. Dane osobowe przekazane przeze mnie są zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danyh osobowych oraz o prawach jakie mi przysługują w związku z przetwarzaniem danych osobowych."

Preferowane formy kontaktu: osobiście
Dodano: 17.10.2024, 10:40
ID ogłoszenia: 42045