NAUCZYCIEL JĘZYKÓW OBCYCH

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Tryb pracy
Stacjonarna
Znajomość języka
niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 120 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1723

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 120 PLN

Zakres obowiązków:
- przygotowanie i przeprowadzanie zajęć języka obcego (angielski, niemiecki) z dziećmi, nastolatkami i ew. dorosłymi
- planowanie przebiegu kursów zgodnie ze standardami szkoly
- organizacja zajęć konwersacyjnych, udział w szkoleniach

Miejsce pracy:
Reda, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Pracodawca:
kontakt przez PUP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
20

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • obsługa komputera MS Ofice
  • - Zertifikat Deutsch B2 - certyfikat CELTA - doświadczenie w: - pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym 5-6 lat, dziećmi w wieku szkolnym, nastolatkami - przygotowaniu do certyfikatów Cambridge na poziomach B2, C1, B1 - przygotowaniu do certyfikatów Goethe Institut / Zertifikat Deutsch - metodycznym planowaniu kursów i rozkładów materiału - przeprowadzaniu zajęć konwersacyjnych na różnych poziomach i z różnymi grupami wiekowymi

Inne wymagania:
- Zertifikat Deutsch B2 - certyfikat CELTA - doświadczenie w: - pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym 5-6 lat, dziećmi w wieku szkolnym, nastolatkami - przygotowaniu do certyfikatów Cambridge na poziomach B2, C1, B1 - przygotowaniu do certyfikatów Goethe Institut / Zertifikat Deutsch - metodycznym planowaniu kursów i rozkładów materiału - przeprowadzaniu zajęć konwersacyjnych na różnych poziomach i z różnymi grupami wiekowymi

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Agnieszka Niczypor

Nr telefonu:
586776307

Wymagane dokumenty:
CV
Dodano: 16.10.2024, 19:27
ID ogłoszenia: 34856