To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Tarnów
NAUCZYCIEL  PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU- MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (O)

NAUCZYCIEL PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU- MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (O)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Opis

Numer: StPr/24/3448

Zakres obowiązków:
Nauczyciel praktycznej nauki przedmiotów zawodowych - mechanik pojazdów samochodowych

Miejsce pracy: Kwiatkowskiego 21, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Pracodawca: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tarnowie
Liczba godzin pracy w tygodniu: 6

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, przygotowanie pedagogiczne. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 6.55-18.00 (6 h/tygodniowo).Wynagrodzenie: 1 774 zł brutto. Kontakt: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tarnowie, 33-100 Tarnów, ul. Kwiatkowskiego 21, wcześniejszy kontakt tel.: 14 636 08 10.

Inne wymagania:
Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, przygotowanie pedagogiczne. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 6.55-18.00 (6 h/tygodniowo).Wynagrodzenie: 1 774 zł brutto. Kontakt: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tarnowie, 33-100 Tarnów, ul. Kwiatkowskiego 21, wcześniejszy kontakt tel.: 14 636 08 10.

Osoba do kontaktu:
Małgorzata Sopala

Nr telefonu:
14 636 08 10

Wymagane dokumenty:
skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt tel.

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 1 774 PLN
kwota dla nauczyciela dyplomowanego
Dodano: 12.10.2024, 23:00
ID ogłoszenia: 25440