NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA SPECJALNEGO (O,U)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 6 700 PLN

Opis

Numer: StPr/24/3423

Zakres obowiązków:
wychowawca grupy w przedszkolu specjalnym

Miejsce pracy: Zbylitowska 9/a, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Pracodawca: POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - KOŁO W TARNOWIE
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • Wymagania: wykształcenie wyższe - kierunek edukacja przedszkolna oraz oligofrenopedagogika, przygotowanie pedagogiczne. Praca w Tarnowie od pon. - pt. w godz. 7.00-15.00. Wynagrodzenie 6 700 zł brutto. Kontakt: Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną - Koło w Tarnowie, ul. Zbylitowska 9a, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 692 040 556, CV należy przesyłać na adres e-mail: [email protected]

Inne wymagania:
Wymagania: wykształcenie wyższe - kierunek edukacja przedszkolna oraz oligofrenopedagogika, przygotowanie pedagogiczne. Praca w Tarnowie od pon. - pt. w godz. 7.00-15.00. Wynagrodzenie 6 700 zł brutto. Kontakt: Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną - Koło w Tarnowie, ul. Zbylitowska 9a, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 692 040 556, CV należy przesyłać na adres e-mail: [email protected]

Osoba do kontaktu:
Joanna Aksamit

Nr telefonu:
692 040 556

[email protected]

Wymagane dokumenty:
skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 700 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 13.10.2024, 00:20
ID ogłoszenia: 25562