NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 1 343,68 PLN

Opis

Numer: StPr/24/2339

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 1 343,68 PLN
38 zł brutto za godzinę pracy Praca w godzinach od 08:00 do 15:00.Zakres obowiązków:
Praca z uczniami, prowadzenie zajęć, współpraca z rodzicami.

Miejsce pracy: 22-171 Wólka Kańska 1D, powiat: chełmski, woj: lubelskie
Pracodawca: Stowarzyszenie Lepsze Jutro w Wólce Kańskiej
Liczba godzin pracy w tygodniu: 8.8

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • Praca w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Wólce Kańskiej.

Inne wymagania:
Praca w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Wólce Kańskiej.

Nr telefonu:
785219769

[email protected]

Wymagane dokumenty:
brak wymagań

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - Uwaga! Wysyłając CV na adres e-mail proszę zachować ostrożność i nie podawać numeru PESEL, numeru dokumentu tożsamości, adresów zamieszkania, numerów telefonów i danych wrażliwych. Art. 22 1. § 1. ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy, mówi, że: Pracodawca żąda od osoby ubiegającej się o zatrudnienie podania danych osobowych obejmujących: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) datę urodzenia; 3) dane kontaktowe wskazane przez taką osobę; 4) wykształcenie; 5) kwalifikacje zawodowe; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. § 2. Pracodawca żąda podania danych osobowych, o których mowa w § 1 pkt 4 6, gdy jest to niezbędne do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku.
Dodano: 15.10.2024, 21:00
ID ogłoszenia: 29226