NAUCZYCIEL TEORETYCZNYCH PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
2 070 - 2 420 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1260

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 2 070 do 2 420 PLN
wynagrodzenie zależne od stopnia awansu zawodowego , w ofercie podane od stopnia nauczyciela mianowanego do stopnia nauczyciela dyplomowanego

Zakres obowiązków:
Nauczanie przedmiotów: pracownia gastronomiczna, pracownia technologiczna, bezpieczeństwo i higiena pracy, wyposażenie zakładów gastronomicznych, planowanie żywienia człowieka,, podstawy żywienia dietetycznego, usługi gastronomiczne.

Miejsce pracy:
BOLESŁAWA CHROBREGO 8, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Pracodawca:
STOWARZYSZENIE RODZIN I PRZYJACIÓŁ AUTYSTÓW "MAŁY KSIĄŻĘ" W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU

Liczba godzin pracy w tygodniu:
9

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • zawód: Nauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowej (wymagany staż - lata: 3)
  • 3 lat doświadczenia i więcej, studia Autyzm w tym Zespół Aspergera, studnia zawodowe gastronomiczne, umiejętność pracy z uczniami ze spektrum autyzmu Praca pon.-pt. 8-16 ( godziny ramowe) Miejsce pracy: Niepubliczne Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych dla Uczniów z Autyzmem w Kędzierzynie-Koźlu

Inne wymagania:
3 lat doświadczenia i więcej, studia Autyzm w tym Zespół Aspergera, studnia zawodowe gastronomiczne, umiejętność pracy z uczniami ze spektrum autyzmu Praca pon.-pt. 8-16 ( godziny ramowe) Miejsce pracy: Niepubliczne Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych dla Uczniów z Autyzmem w Kędzierzynie-Koźlu

Osoba do kontaktu:
Barbara Wawrzynowicz

[email protected]

Wymagane dokumenty:
cv

Preferowane formy kontaktu: e-mail
Dodano: 16.10.2024, 17:27
ID ogłoszenia: 32414