NAUCZYCIEL WDŻ

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
2 394 - 2 957,50 PLN

Opis

Zakres obowiązków:
Prowadzi zajęcia dydaktyczno-wychowawcze nauczając danego przedmiotu w szkole podstawowej, dba, aby uczniowie nabyli wiedzę i umiejętności określone w podstawach programowych kształcenia ogólnego dla szkół podstawowych. Realizuje zadania związane z powierzonym stanowiskiem oraz podstawowymi funkcjami szkoły: dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, w tym zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa uczniom w czasie zajęć organizowanych przez szkołę, wspiera uczniów w ich rozwoju i dba o własny rozwój zawodowy.
Nauczyciel zatrudniony będzie w niepełnym wymiarze czasu pracy - 9/18.
Oferta dostępna w sali C.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 311 33 99, e-mail: [email protected]

Miejsce pracy: Kolejowa 7A, 55-010 Żerniki Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie
Pracodawca: Szkoła Podstawowa w Żernikach Wrocławskich
Liczba godzin pracy w tygodniu: 9

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • zawód: Nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej
  • wykształcenie: wyższe licencjackie lub magisterskie, pełne kwalifikacje kierunkowe, staż pracy: bez znaczenia, pełne kwalifikacje do nauczania Wychowania do życia w rodzinie w szkole podstawowej (zgodnie z rozporządzeniem MEN)

Inne wymagania:
wykształcenie: wyższe licencjackie lub magisterskie, pełne kwalifikacje kierunkowe, staż pracy: bez znaczenia, pełne kwalifikacje do nauczania Wychowania do życia w rodzinie w szkole podstawowej (zgodnie z rozporządzeniem MEN)

Osoba do kontaktu:
Iwona Bagińska

Nr telefonu:
71 311 33 99

[email protected]

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 2 394 do 2 957,5 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 10.10.2024, 13:20
ID ogłoszenia: 20176