NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE UCZNIÓW

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 908 PLN

Opis

Numer: StPr/24/2174

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 908 PLNZakres obowiązków:
1. prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć edukacyjnych;
2. udzielanie pomocy nauczycielom prowadzącym zajęcia edukacyjne
3. realizowanie zintegrowanych działań i zajęć określonych w IPET, wspólnie z innymi nauczycielami, specjalistami i wychowawcami;
4. prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami pracy wychowawczej z uczniami niepełnosprawnymi, niedostosowanymi społecznie oraz zagrożonymi niedostosowaniem społecznym;
5. uczestniczenie w miarę potrzeb, w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez innych nauczycieli oraz zintegrowanych działaniach i zajęciach, określonych w IPET realizowanych przez nauczycieli, specjalistów i wychowawców;
6. prowadzenie innych zajęć odpowiednich ze względu na indywidualne potrzeby rozwojowe i edukacyjne (zajęcia rewalidacyjne)

Miejsce pracy: 05-520 Opacz 9, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie
Pracodawca: Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • [Inne] : Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela współorganizującego proces edukacyjny: studia z zakresu pedagogiki specjalnej lub studia z zakresu Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w tym z zespołem Aspergera i przygotowanie pedagogiczne

Inne wymagania:
[Inne] : Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela współorganizującego proces edukacyjny: studia z zakresu pedagogiki specjalnej lub studia z zakresu Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w tym z zespołem Aspergera i przygotowanie pedagogiczne

Osoba do kontaktu:
Małgorzata Perkowska

Nr telefonu:
509789305

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Źródło: CBOP

Dodano: 14.10.2024, 21:47
ID ogłoszenia: 27105