NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 908 zł

Opis

Numer:
StPr/24/2257

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 908 PLN
-wysokość wynagrodzenia uzależniona od stopnia awansu zawodowego wg tabeli płac MEN

Zakres obowiązków:
Praca na stanowisku nauczyciela współorganizującego proces kształcenia dla ucznia 5 klasy szkoły podstawowej z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego w wymiarze 20 godzin tygodniowo.

Miejsce pracy:
10 Lutego 18, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Pracodawca:
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SIEDLCACH

Liczba godzin pracy w tygodniu:
20

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym i kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela współorganizującego proces kształcenia (pedagogika specjalna - edukacja i rehabilitacja osób ze spektrum autyzmu i zespołem Aspergera).

Inne wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym i kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela współorganizującego proces kształcenia (pedagogika specjalna - edukacja i rehabilitacja osób ze spektrum autyzmu i zespołem Aspergera).

Osoba do kontaktu:
Joanna Matysek

Nr telefonu:
25 7943391

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Dodano: 17.10.2024, 19:47
ID ogłoszenia: 44708