NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - PEDAGOG SPECJALNY

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 319 PLN

Opis

Numer: StPr/24/3858

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 319 PLN
do uzgodnienia/w przeliczeniu na pelny etatZakres obowiązków:
- wspieranie rozwoju dziecka i jego zdolności,
- współpraca z rodzicami ws. wychowania i nauczania dzieci,
- współpraca z zespołem specjalistów w placówce
- zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom powierzonym pod opiekę,
- prowadzenie, przechowywanie i zabezpieczenie wymaganej dokumentacji pracy,
- prowadzenie elektronicznego dziennika zajęć,
- uczestnictwo w radach pedagogicznych, działaniach na rzecz promocji placówki,
- podnoszenie kwalifikacji, stały rozwój osobisty.
Miejsce wykonywania pracy: Publiczna Szkoła Podstawowa Marco Polo, ul. Zatorska 11, 51-213 Wrocław.
Praca wg grafiku 22/25, dyspozycyjność w godz.: 6:30-17:30.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 533 337 508, e-mail: [email protected]
Oferta dostępna w sali C.

Miejsce pracy: Zatorska 11, 51-213 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Pracodawca: OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY
Liczba godzin pracy w tygodniu: 22

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • zawód: Nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • wykształcenie: wyższe kierunkowe pedagog specjalny z przygotowaniem pedagogicznym, staż pracy: brak wymagań, chęć do rozwoju zawodowego, wysoka kultura osobista i takt pedagogiczny, łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia, umiejętność pracy pod presją czasu, niekaralność

Inne wymagania:
wykształcenie: wyższe kierunkowe pedagog specjalny z przygotowaniem pedagogicznym, staż pracy: brak wymagań, chęć do rozwoju zawodowego, wysoka kultura osobista i takt pedagogiczny, łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia, umiejętność pracy pod presją czasu, niekaralność

Nr telefonu:
533 337 508

[email protected]

Dodano: 15.10.2024, 11:07
ID ogłoszenia: 28312