NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO LUB POMOC NAUCZYCIELA

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
4 300 - 5 384 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0628

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć w grupie przedszkolnej w przypadku nauczyciela.
Pomoc w prowadzeniu zajęć w grupie przedszkolnej w przypadku pomocy nauczyciela

Miejsce pracy: Brzeska 19, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie
Pracodawca: "MOTYL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • Wymagania w przypadku nauczyciela: wykształcenie wyższe pedagogiczne o kierunku/specjalności wychowanie przedszkolne. Wymagania w przypadku pomocy nauczyciela: wykształcenie wyższe pedagogiczne lub osoba z ukończonym szkoleniem opiekuna dziecięcego/asystenta nauczyciela. Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy do końca roku szkolnego 2024/2025 z możliwością kontynuacji zatrudnienia. Praca w systemie dwóch zmian wg ustalonego harmonogramu w godzinach pomiędzy: 6:30-17:30. Miejsce pracy: Niepubliczne Przedszkole "BUTTERFLY" w Bochni.

Inne wymagania:
Wymagania w przypadku nauczyciela: wykształcenie wyższe pedagogiczne o kierunku/specjalności wychowanie przedszkolne. Wymagania w przypadku pomocy nauczyciela: wykształcenie wyższe pedagogiczne lub osoba z ukończonym szkoleniem opiekuna dziecięcego/asystenta nauczyciela. Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy do końca roku szkolnego 2024/2025 z możliwością kontynuacji zatrudnienia. Praca w systemie dwóch zmian wg ustalonego harmonogramu w godzinach pomiędzy: 6:30-17:30. Miejsce pracy: Niepubliczne Przedszkole "BUTTERFLY" w Bochni.

Osoba do kontaktu:
Ilona Goldscheidt

Nr telefonu:
797-737-049

[email protected]

Dokumenty potwierdzające kwalifikacje, zaświadczenie o niekaralności, książeczka SANEPID

Preferowane formy kontaktu: telefon

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 do 5 384 PLN
Wynagrodzenie na stanowisku nauczyciela: 5384 zł brutto miesięcznie. Wynagrodzenie na stanowisku pomocy nauczyciela: 4300 zł brutto miesięcznie.

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 19:30
ID ogłoszenia: 25127