To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Nowy Tomyśl
NETWORK ARCHITECT (ARCHITEKT SIECI)

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Tryb pracy
Hybrydowa
Znajomość języka
angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane

Opis

Numer:
StPr/24/0452

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 17 000 PLN

Zakres obowiązków:
m.in: - Tworzenie architektury sieci, dostosowanej do celów biznesowych,
- Zarządzenie procesami wdrażania nowych rozwiązań sieciowych,
- Utrzymywanie i rozwijanie sieci, w tym również procesów bezpieczeństwa sieci,
- Dokumentowanie ekosystemu sieciowego, obejmującego architekturę, schematy oraz oprogramowanie zarządzające,
- Śledzenie na bieżąco nowych trendów i technologii w celu optymalizacji wydajności i bezpieczeństwa sieci.

Miejsce pracy:
Nowy Tomyśl, powiat: nowotomyski, woj: wielkopolskie

Pracodawca:
kontakt przez PUP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: podstawowe
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu, angielski biegły
  • Miejsce wykonywania pracy: 1. NOWY TOMYŚL UL. TYSIĄCLECIA 14 - siedziba firmy 2. POZNAŃ PLAC ANDERSA 3 - siedziba firmy 3. DOPUSZCZALNA PRACA W TRYBIE HOME OFFICE. Zamiast wykształcenia, wymagane jest doświadczenie zawodowe na stanowiskach Network Administrator i/lub Network Inżynier. Znajomość języka angielskiego jest weryfikowana na rozmowie kwalifikacyjnej.

Inne wymagania:
Miejsce wykonywania pracy: 1. NOWY TOMYŚL UL. TYSIĄCLECIA 14 - siedziba firmy 2. POZNAŃ PLAC ANDERSA 3 - siedziba firmy 3. DOPUSZCZALNA PRACA W TRYBIE HOME OFFICE. Zamiast wykształcenia, wymagane jest doświadczenie zawodowe na stanowiskach Network Administrator i/lub Network Inżynier. Znajomość języka angielskiego jest weryfikowana na rozmowie kwalifikacyjnej.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Katarzyna Oszejko

Nr telefonu:
614451523

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV
Dodano: 18.10.2024, 11:07
ID ogłoszenia: 48994